Winnovatie is dé community voor samenwerken aan innovaties voor de watersector. Hier laten we zien aan welke projecten wij werken. Hier vinden we oplossingen voor onze toekomstige wateruitdagingen. Dat is de kracht van samen.Laat je inspireren en doe ook mee!

Tweedaagse Masterclass Toekomstonderzoek

Ilse van der Veen 28-07-2026 20 keer bekeken 0 reacties

Begin

12-10-2026 om 00:00

Einde

13-10-2026 om 00:00

Maximaal aantal aanmeldingen bereikt, je kunt je niet meer aanmelden.

Locatie

De watersector staat voor steeds grotere en complexere uitdagingen. Het is daarom van belang om toekomstbestendig te blijven. In deze masterclass ontwikkel je toekomstvaardigheden die verder gaan dan scenarioplanning.

We starten met een introductie waarin je kennis maakt met verschillende metho-dieken en leer je welke aanpak past bij welk soort vraagstuk. Op dag twee brengen we de theorie direct in de praktijk. Je oefent met onderzoeks-methodieken en kijkt kritisch naar je eigen aannames.

Cookie-instellingen